Easy&fun autumn DIY craft project

Vienkāršs un jautrs rudens radošais darbiņš bērniem mājās

Klāt rudens un krāsainas, skaistas lapas. Un bērniem patīk lapas. Gan pa tām brist, tās mēst gaisā un, protams, tās vākt un nest mājās. Bet ko darīt, ja Tava viesistaba negaidīti pārvēršas parkā ar daudz dažādām krāsainām lapām visapkārt? Izmēģini šo vieglo, bet aizraujošo dari pats projektu. Uztaisi Rudens lapu bļodu! Aiziet!

 DIY Leaf bowl craft

 

Vienkāršs un jautrs rudens radošais darbiņš bērniem mājās

 

Šim darbiņam Tev vajag:

  • krāsainas, nesakaltušas rudens lapas;

  • PVA līme un otiņa uzklāšanai;

  • bļoda vai balons pamatnei;

  •  pārtikas plēve.

 

Es šoreiz par pamatni izmantošu metāla bļodu, bet Tu var izmantot arī piepūstu balonu. Pirms sāc darbu nostiprini balonu, piemēram, uzliekot to uz mazāka trauka. Balons nekustēsies un strādāt ar to būs vieglāk.

Autumn craft idea for kids

Kā mājās pagatavot Rudens lapu bļodu:

1. Aptin bļodu ar pārtikas plēvi. Vislabāk to aptīt visapkārt, lai plēve nekustas.

2. Apgriez bļodu otrādi “uz mutes” un pārklāj visu virsmu ar līmi.

DIY Leaf bowl

3. Izvēlies lapu, ko līmēsi. Noņem kātiņu un pielīmē pie virsmas. Pirmās lapas jānovieto ar "labo" pusi uz leju, jo tā būs redzamas bļodas iekšpusē. Pamīšus kārto lapas, lai bļoda būtu izturīgāka. Ja lapas pārklājas viena otrai arī pa vidu uzklāj līmi.

4. Visu virsmu vēlreiz pārklāj ar līmi un uzklāj nākamo lapu kārtu. Jo vairāk kārtu līmēsi, jo izturīgāka būs Tava bļoda.

5. Pēdējā kārtā lapas liec ar "labo" pusi uz augšu, jo tās būs redzamas bļodas ārpusē. Beigās visu kārtīgi nosmērē ar līmi.

6. Pārklāj bļodu ar pārtikas plēvi un rūpīgi izlīdzini. Atstāj uz apmēram stundu. Tādā veidā ārējās lapas labāk pielips un bļodas mala būs gludāka.

DIY Leaf bowl craft

7. Noņem virsējo pārtikas plēvi un ļauj līmei kārtīgi nožūt. Un lapas atgūst krāsu.

8. Apgriez bļodu otrādi un pārgriez pārtikas plēvi, lai varētu izņemt metāla bļodu. Uzmanīgi noņem iekšējo plēvi, lai nesabojātu bļodas malas. Bļodas malās lapas var būt nedaudz pielipušas pie plēves, taču tās var viegli noņemt. Ievieto savu lapu bļodu izmantotajā metāla bļodā un ļaujiet tai pilnībā nožūt, lai tā izžūstot saglabā bļodas formu.

DIY Leaf bowl

Un ir gatavs. Tava skaistā Rudens Lapu bļoda ir gatava. Izmanto to kā dekoru uz galda vai plauktā, lai ienestu mājās rudenīgu noskaņu.

DIY Leaf bowl

Lai radoša darbošanās!

Liene