Klientu atsauksmes

Based on 251 reviews
88%
(221)
6%
(14)
4%
(9)
1%
(2)
2%
(5)
I
Basic Sewing Kit
INTA A (LV)
super!

Jauks komplekts! Es esmu nostaļģijā un bērnam arī prieks!:)

Viņš pats tika galā!

Man nepatīk spēlēties un darīt bērnu vietā, jo parasti interesē kaut kas cits. Viņi paši kaut ko dara, izdomā, sarunā un rīkojas, bērnudārzā audzinātājas kā sarunājušas pēc tam teica - bērni, kas neprasa izklaidēt, bet paši izdomā un atrod, ko darīt.
Pulkstenis lieliski atbilda manai dzīves gudrībai. Svaigi cepts bērnudārza absolvents lieliski tika galā, bija vajadzīgs tikai neliels padoms un vecāku pieredze. Tagad mācās pazīt pulksteni, jo tam taču ir cita vērtība - pats uztaisījis, mīļākajā zaļajā krāsā un vēl dinozauru! :)
Piebildīšu, ka krāsa palika pāri un noder akmeņu apkrāsošanai, bet atšķirībā no daudziem citiem bērnu radošajiem komplektiem, kas rada Kurbāzni, ieguvums ir glīts un praktiski lietojams pulkstenis.

Radošums, skaistums un mācību process vienlaicīgi

Pateicamies par tik, nu tik ļoti lielisku nodarbi bērniem. Ar lielu interesi piecgadnieks piegāja šim procesam. ❤️ Krāsas, cipariņi, mehānisms. Lieliski! 🤍
Paldies par iespēju!

Great !

I bought it as a present for the 7 year old friend’s daughter as a birthday present. She loved it very much. She pained t-shirt by herself and it looks amazing! Everything is clear how to do it. Definitely recommend and order some more but in different styles.

Perfect gift for my girl!

My Daughter absolutely loved creating her dreamcatcher with some help!

D
"Paint your t-shirt" kit
Dace Āmare (LV)

Ļoti jauka, oriģināla aktivitāte bērnam un prieks par paša darināto krekliņu neizmērojams ! Un pēc tam var visu laiku lielīties, kad krekls mugurā :)

My Daughter absolutely loved creating her dreamcatcher with some help!

Patīkama pirmā iepazīšanās ar aušanas tehniku

Ļāvu mūsu 6gadniekam pašam izvēlēties diegu krāsas, un viņš izvēlējās bordo komplektu. Ļoti patriotiski! 😍❤️ Varēsim šo aktivitāti atkārtot arī novembra mēnesī, kad Latvijai ir svētki.

Man kā vecākam ļoti patīk, ka komplektā ir VISS nepieciešamais, lai bērns varētu veikt uzdevumu un gūt aušanas pieredzi. Mazākam bērnam būs nepieciešama pieaugušā palīdzība, lai sagatavotu stellītes un tad būs jāierāda, kā viss darāms. Komplektam ir pievienota instrukcija, kurā viss skaidri paskaidrots. Ja Tev radīsies vēl kādi jautājumi vai nepieciešama video instruktāža, tad noteikti jautā Agritai vai Lienei no veikala un viņas tevi noinstruēs.

6gadnieks iesāka procesu, tad viņš mazliet sagura un ļāva 14gadīgajai māsai arī paaust un tad arī 10 gadīgais brālis kādas krāsas ieauda. Viņi ļoti gribēja izmēģināt to, kad veidojas tāds kā trijstūrītis vienā pusē no vienas krāsas un tad pieauž klāt citu krāsu. Manuprāt, viņiem lieliski izdevās. Zemāk ir redzams foto.

Svarīgi, lai Tev mājās būtu šķēres, un visu pārējo šai aktivitātei Tu atradīsi radošajā kastē!

Man arī ļoti patīk plašā krāsu izvēle. Noteikti atradīsies komplekts katrai gaumei.
Paldies Fox The Maker par to, ko radāt!
😊👍

Lieliska kvalitāte un patīkama nodarbe

Mani patīkami pārsteidza kartīšu papīra kvalitāte un skaistie ģeometriskie zīmējumi. Jāsaka tādā "mūsu stilā", man tāda tipa zīmējumi ļoti patīk.

Kā arī lieliski, ka komplektā ir VISS vajadzīgais, lai veiksmīgi tiktu galā ar uzdevumu. Krāsu izvēle bagātīga, darbarīki (šķēres, domājams, ka tev mājās būs), biezais filca paliktnis. Komplektā pat bija "pariktīte" (nezinu, kā to pareizi sauc), ar kuru ir vieglāk ievērt adatā diegu. Kad kartītes būsi sašuvis, ar caurum-dūrēji un paliktni varēsi pagatavot vēl citas kartītes uz sava papīra un sava zīmējuma.

Kartītes izšuvu es un bērni vecumā no 6 līdz 14 gadiem. Visiem patika. Kādam sanāca vieglāk, citam mazliet grūtāk, bet tas viss ir lielisks treniņš.
Protams, mazāka bērna rociņu var iepriekš sagatavot arī ar kādiem citiem izšūšanas komplektiem no piedāvājuma.

Kartīšu šūšanas nodarbe ir ļoti nomierinoša. Fonā var uzlikt kādu jauku mūziku un tad kopā ar bērniem lieliski padarboties.

Iesakām! ❤️

Bērni laimīgi

Forši, ka var nodarbināt bērnus ar radošās izklaidēm. Paldies Fox The Maker!

Lieliska dāvana

Paldies Agrita par šo produkta ideju, ļoti vērtīgi pavadīts laiks ar bērnu. Grūti šodien atrast kaut ko citu bez ekrāniem :)

E
Make a clock DIY kit
Elizabeth Zizzamia

Great shop with cool products! Shipping was fast and seller updated me! 5stars all around!!

The packaging is beautiful, the yarn looks just the same as the picture, the instructions are clear - it was a lot of fun, and my first time weaving!

Ļoti kvalitativi veidoti komplekti. Iekļautas pat sīkakās nepieciešamās detaļas - otas, adatas, diegu ievērējs, pat skrūvgriezis. Piecgadniekam interesanti un aizraujoši.
Noteikti iesaku kā tiešām jēgpilnas un kvalitatīvas dāvanas.

E
T-shirt Painting Kit
Elīna

Ļoti oriģinālas un radošas lietas bērniem. Mums vislabāk patika kreklu apzīmēšanas komplekts. Kvalitatīvs, bērnam viegli saprotams un galā izskatās kā no veikala.

Paldies, Elīna, par jaukajiem vārdiem! Prieks redzēt bērnu kopīgu darbošanos :)

The seller was very responsive and helpful, and helped with questions before making the purchase. I Made this T-shirt with my daughter who is 5 years old, we really enjoyed it and Im so impressed by how beautifully it came out. It also washed very well and the colours didnt leak. I highly recommend, and I would say its also suitable for older children as I enjoyed making it as well.

Z
Make a clock DIY kit
Zane Lase (LV)

Make a clock DIY kit

J
Basic Sewing Kit
Jekaterina Maksimova (LV)

Basic Sewing Kit

Neiesaku.

Cena nav adekvāta. Pulksteņa rādītājus diezgan grūti nostiprināt. Pulksteņa mehānisms nekvalitatīvs. Nestrādā! Bērnam ļoti liela vilšanās. Taurenim pārāk daudz sīko detaļu, kuras paliek uz baltā papīra.

J
"Paint your t-shirt" kit
Jekaterina Maksimova (LV)

"Paint your t-shirt" kit

A
Wooden Sewing Letter
Agnese Fjodorova (LV)
Izšujamais koka burtiņš.

Lieliska gan kā dāvana, kā arī priekš pašiem. Attīsta un iemāca motoriskās kustības bērniem, kā arī lieliska izklaide brīvajos brīžos. Var izvēlēties dažādas dzijas krāsas salikumus un burtu, kurš nepieciešams. Ļoti skaisti noformēts. Mīļš paldies.

A
Flower Press
Aija Staskevica (LV)
Fantastic

Liked it a lot. Enjoyed collecting flowers with my daughter. Quality time.

E
Big Sewing Kit
Elza Seržante (LV)

🤩

L
Big Sewing Kit
Laura Kirsanova (LV)
Lieliski

Šūšanas komplekts ir lielisks,liels paldies.

O
Flower Press
Olena Samofal (LV)

Flower Press