MŪSU STĀSTS

Fox The Maker zīmola rašanās sākās 2020. gadā ar ideju par šūšanas komplektiem bērniem. Tagad tas ir izaudzis par ko krietni lielāku!

Izaicinājumi vecākiem

Dažreiz tas ir sarežģīti – atrast veidus, kānodarbināt bērnus un darīt ko vērtīgu,nevis tikai skatīties TV un lietot ekrānus (arī mūsu pašu bērniem).

Sākumā bija grūti atrast laiku, lai izpētītu un savāktu visus materiālus. Mēs ticam, ka "dari pats" pieredze ir labākais veids, kā bērniem pavadīt brīvo laiku un mācīties. Šīs aktivitātes uzlabo arī tādas prasmes kā kritiskā domāšana, problēmu risināšana un roku-acu koordinācija. Tas liek viņiem justies lepniem par satriecošajiem sasniegumiem. Tā nu mēs turpinājām darīt!

MŪSU MISIJA

Mūsu misija ir padarīt Tev šo visu procesu vieglāku un ērtāku.Nodrošināt vērtīgas nodarbes, veidot saikni ar savu bērnu & ienest prieku ģimenē, kopīgi pavadot laiku. Bez nogurdinošajiem sagatavošanās darbiem!

Agrita

Fox The Maker zīmola radītāja

Fox The Maker skaitļos

Dažādas radošās kastes

sasniegtas valstis

iepakotas kastes

MŪSU VĒRTĪBAS

Sajust mācīšanās prieku & izmēģināt jaunas lietas.

Tās ir lietas, ko mēs mīlam & vēlamies, lai tās piedzīvo arī Tu. Tas ir labākais veids, kā atrast savu radošo aizraušanos!

Paldies par atbalstu

Liels paldies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) par atbalstu zīmola Fox The Maker attīstīšanā saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”. Līguma numurs SKV-L-2022/213.

PALDIES PAR ATBALSTU

Atbalstot uzņēmējdarbību, ar Lauku atbalsta dienesta atbalstu rasta iespēja krāsu pildīšanas iekārtas iegādei, kas nodrošina produktu ilgāku uzglabāšanu, kā arī iegādāts foto/video aprīkojums, kas palīdz radīt augstas kvalitātes video pamācības un materiālus bērniem.

SIA KidDo Toys ir realizējis projektu “Fox The Maker ražošanas attīstīšana ekporta palielināšanai 2022”, kā rezultātā iegādāta krāsu pildīšanas iekārta un foto/video aprīkojums.

Uzņēmums Ādažu novadā darbojas jau
vairākus gadus, ražojot radošās kastes bērniem jaunu prasmju apgūšanai un
vērtīgai laika pavadīšanai. Augot ražošanas apjomam un pieprasījumam, bija
radusies nepieciešamība pēc krāsu pildīšanas sistēmas, kas ļautu krāsu ilgāk
saglabāt svaigu, neļaujot tai izkalst.

Tāpat arī bērniem paredzētajos produktos tiek ievietotas video pamācības ērtākai lietošanai, kuru filmēšanai nepieciešamas gaismas, kameras, foni, lai iegūtais video materiāls būtu augstas kvalitātes.

Projekts tika īstenots biedrības “Gaujas Partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas ietvaros Lauku
atbalsta dienesta apakšpasākuma “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība
vietējo rīcības grupu darbības nodrošināšanai un teritorijas aktivizēšanai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam īstenošanas pārejas
laikā” ietvaros ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu
(Iesnieguma projekts nr. 22-04-al16-a019.2105-000007).