Sewing project for kids -hat, mittens, socks

Šūšana bērniem - izšuj cimdus, cepuri un zeķes.

Mēs visi zinām, ka bērniem patīk būt radošiem un praktiski darboties. Šūšana ir ideāla aktivitāte dažādu talantu un interešu izkopšanai. Tā ir jautra un aizraujoša prasme, ko var apgūt jebkurā vecumā arī mājās, izmantojot dažus pamatmateriālus.

Šajā ierakstā es dalīšos ar interesantu ideju, ko Tu un Tavi bērni var izmēģināt jau šodien. Šis projekts ir lielisks veids, kā bērni var apgūt šūšanas pamatus vai attīstīt jau esošās šūšanas prasmes, vienlaikus paužot savu radošumu. Variet darboties visi kopā, vai arī tas var būt lielisks veids, kā nodarbināt bērnus, kamēr Tu dari savus darbus vai vienkārši gatavo ģimenei maltīti. Tāpēc ņemam savas adatas un diegu un sākam!

Nepieciešamie materiāli

Sāc ar visus materiālu savākšanas, kas būs nepieciešams projekta īstenošanai:

- kartons jebkurā krāsā;

- izdrukāts šūšanas raksts (izmanto šos bezmaksas izdrukājamos materiālus);

- instruments caurumu duršanai (vari izmantot arī metāla adatu);

- diegs vai dzija;

- adata (plastmasas vai metāla);

- šķēres.

Vēlies, lai Tavi bērni apgūst šūšanas pamatus, izmēģini šīs īpaši jautrās un viegli lietojamās Koka Šūšanas Formas bērniem. Vecākiem bērniem no 5 gadiem noteikti jāizmēģina šis Lielais šūšanas komplekts ar kartona izšūšanas kartītēm. Un jau pieredzējušiem šuvējiem patiešām vajadzētu izmēģināt šo Izšuj Apsveikuma kartītes komplektu ar sešām dažādām apsveikuma kartītēm, kuras var uzšūt un uzdāvināt sev mīļajiem. Tur pat aploksnes ir klāt.

Vispirms izdrukā un izgriez šo mūsu ziemas kolekcijas šūšanas dizianu. Izmanto to, lai izgrieztu formas no kartona. Izgrieziet tās un izdur caurumus šūšanai. Vari izveidot savu rakstu vai izmantot jau iezīmētos punktus uz isdrukātā papīra.

Darbam izmanto adatu ar lielāku aci, lai bērniem būtu vieglāk ievērt diegu. Ja nevēlaties izmantot adatu vispār, vari aptīt caurspīdīgu līmlenti ap diega vai dzijas galu un apgriezt to. Tā izveidosi tā saukto “mākslīgo adatu”.

Ja darbam izmanto plastmasas adatu vai mākslīgo adatu, pārliecinieties, vai caurumi ir pietiekami plati, lai bērns var ērti izvilkt caur tiem adatu un dziju. Neņem pārāk resnu dziju.

Izvēlies, vai sasiet mezglu sākumā un beigās vai atstāt diega galu karājoties un vēlāk nostiprināt to ar caurspīdīgu lenti. To pašu dari arī brīžos,kad maini diega krāsu.

Te nav īstas vienas  tehnikas, ko izmantot. Turpini šūt no punkta uz punktu un tas noteikti beigās būs tieši tāds, kā paredzēts! Un noteikti neierobežo sevi, izmantot tik daudz krāsu, cik vēlaties.

Lai radoša darbošanās!

Liene